Eesti Õpilasesinduste Liit | Kandideeri Eesti Õpilasesinduste Liidu tegevmeeskonda!
3863
post-template-default,single,single-post,postid-3863,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Kandideeri Eesti Õpilasesinduste Liidu tegevmeeskonda!

6. mail algab Õpilasliidu uue juhatuse töö ametlikult pihta! Kuid nii suurt organisatsiooni ei saa Marcus, Joosep, German ja Lennart üksinda juhitud- nad vajavad endale ühte usinat tegevmeeskonda.

Seega, kui Sina oled noor, aktiivne ja tunned, et tahad Eesti õpilaste ja hariduse jaoks midagi ära teha, siis kandideeri Eesti Õpilasesinduste Liidu tegevmeeskonda! Sel aastal saab kandideerida liikmete valdkonna ning kultuuri- ja kommunikatsioonivaldkonna juhi positsioonidele.

Tegevmeeskonna liikmeks olemine annab otsese võimaluse kujundada organisatsiooni käekäiku ja tegemisi. Lisaks ägedale seltskonnale on tegevmeeskonna liikmel võimalus lüüa kaasa organisatsiooni arendamises, meeskonna juhtimises ja õpilasesinduste arendamises.

 –

Kandideerimine tegevmeeskonda kestab kuni 24.05 kell 23:59. Aimu valdkonnajuhi tööst ja kandideerida saab siin.

Tule ja aita Eesti õpilaste eest seista!
 –
Lisainfo:
Marcus Ehasoo
Juhatuse esimees
marcus.ehasoo@opilasliit.ee