Eesti Õpilasesinduste Liit | Kandideeri XL üldkoosoleku peakorraldajaks!
3646
post-template-default,single,single-post,postid-3646,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Kandideeri XL üldkoosoleku peakorraldajaks!

Kandideeri XL üldkoosoleku peakorraldajaks!

Taas on kätte jõudnud hetk, kus Eesti Õpilasesinduste Liit (EÕEL) otsib üldkoosolekule peakorraldajaid. Seekord on üldkoosolek veelgi suurem, sest tegu on XL üldkoosolekuga. Kevadine EÕEL-i üldkoosolek on tuntud juhatuse valimiste, tuliste debattide, tihe graafiku ning suure portsu emotsioonide pärast. Sellega langeb ka korraldusmeeskonna õlgadele suur vastutus. Kas Sina oled selliseks vastutuseks valmis? Kas Sina oled valmis panustama sellesse, et XL üldkoosolek oleks päriselt suur ja võimas?

Kandidaadina ootame Sinult, et oleksid valmis pingutama, viiksid asjad lõpuni, tunneksid tasakaalu hella sõbra ja konkreetse juhi vahel koordineerides oma meeskonda, ning oleksid avatud õppima ning õpetama. Peakorraldaja roll on väga oluline ning otsustades kandideerida sellele ametipostile, oled vastu võtnud suure sammu.

XL üldkoosolek toimub 5.-7. aprill 2019, mis tähendab, et üritus ei ole enam mägede taga.
Peakorraldajate kandidatuur kestab 31. detsembri südaööni.

Kandideeri siin.