Eesti Õpilasesinduste Liit | XLI üldkoosolek
4033
page-template-default,page,page-id-4033,page-child,parent-pageid-109,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

XLI üldkoosolek

Juba 18.-20. oktoobril toimub Vändra Gümnaasiumis Eesti Õpilasesinduste Liidu XLI üldkoosolek, kus on sel korral plaanis vaadata üle nii 2019. kui 2020. aasta tegevuskavad, HEV seisukoht, 2020. aasta eelarve ning põhikirja muudatused.

 

Samuti on näha ajakavas ka midagi uut, maailmakohvikut, kus arutleme noori ja õpilasi puudutavate teemade üle. 

Üldkoosoleku ajakava

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Vaata XLI üldkoosoleku ametlike osade dokumente siit.

EÕEL-i põhikirja järgi on igal liikmeskoolil kohustus saata üldkoosolekule üks esindaja, juhul kui teie õpilasesinduses ei ole kellelgi võimalik üldkoosolekust osa võtta olete te kohustatud volitama oma esindajaks mõne teise liikmeskooli õpilase. Volitustega aitab Teid Grete Roostik (grete.roostik@opilasliit.ee).

 

Üldkoosolekul kehtib 20-eurone osalustasu delegaatidele ning 25-eurone osalustasu külalistele, mis tuleb tasuda arvega. Pärast registreerumist võtab arve tasumise osas teiega ühendust juhatuse esimees Marcus Ehasoo. 

Osalustasu eest tagame ööbimise koolimajas, toitlustuse, põnevad koolitused ja õhtuprogrammid ning transpordi suurimatest keskustest Vändrasse ja tagasi. 

 

Alla 18-aastastel osalejatel tuleb täita allkirjastatud lapsevanema nõusoleku vorm, mille digitaalselt muudetava docx variandi leiate siit. Digiallkirjastatud vorm tuleb saata enne üldkoosolekut juhatuse esimehele, Marcus Ehasoole (marcus.ehasoo@opilasliit.ee). 

 

Lisainfot leiad üldkoosoleku Facebooki sündmuselt.

 

Küsimsute korral võtke julgelt ühendust peakorraldajatega:

Erich Richard Rosental (erichrichard.rosental@opilasliit.ee, +372 5347 4517)

Villu Liivla (villu.liivla@opilasliit.ee, +372 5697 2246)

 

Kohtumiseni XLI üldkoosolekul!