Eesti Õpilasesinduste Liit | Liikmete valdkond
616
page-template-default,page,page-id-616,page-child,parent-pageid-594,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Liikmete valdkond

Liikmete valdkonna peamiseks ülesandeks on üldkoosolekute eel vastutamine liikmete maksimaalse osaluse eest ja koolituste, infotundide, mentorlusprogrammi ja nõustamiste koordineerimine, dokumenteerimine. Samuti ka liikmete andmebaasi haldamine ja õpilasesinduste nõustamine koostöös liikmete valdkonna ja avaliku poliitika töögrupiga.

 

„Liikmete valdkonnas on Sul võimalus arendada nii oma suhtlemis-, esinemisoskust kui ka ürituste korraldamise oskust.  Sul on võimalus käia andmas EÕEL liikmeskoolides infotunde, kontakteeruda enne Üldkoosolekut koolidega ning korraldada Regionaalseid koolitusi,“ iseloomustab valdkonna endine juht Andreanne Kallas liikmete valdkonda.

 

Liikmed: Kaido Kivi, Renee Zirk, Helena Pallon, Lisette Liise Lilleorg, Liis Kaaver, Laura Meigas, Erich Richard Rosental, Britta Kadanik, Grettel Vildmaus, Kristin Pintson, Anna Agejeva, Laura Liisa Pukk, Stella Saul, Ranette Jääger, Marleen Ereline, Kätriin Meerits, Agnes Palandi ja Stella Stepanov.

 

Liikmete valdkonna juht: German Skuja
german.skuja@opilasliit.ee