Eesti Õpilasesinduste Liit | Talvekool
314
post-template-default,single,single-post,postid-314,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Talvekool

Talvekool

Hea aktivist!

Eesti Õpilasesinduste Liidu talvekool tuleb taas!

Sel aastal toimub talvekool teemapäeva formaadis. Plaanis on 6 erinevat töörühma ning nende kõigi fookus on EÕELi Haridusplatvormil, mis on Õpilasliidu kõigi seisukohtade alusdokument.

Talvekoolist saab uuendamisel olev Haridusplatvorm väärika sisendi. Osavõtjad on esimesed, kes saavad dokumenti täismahus lugeda ja kommenteerida. Kui tuled, saad olla osa Haridusplatvormi kõige esimesest kriitikakomisjonist.

Osale Õpilasliidu talvekoolis “Millisel platvormil seisad Sina?” 22. veebruaril kell 12.00-17.00 Tallinna Nõmme Gümnaasiumis. Kõigile registreerijatele saadetakse täpsem ajakava ja juhised kohale jõudmiseks.

Registreeri ennast Talvekooli SIIN:
https://docs.google.com/forms/d/1eW2WJV5T7CBMZh1yF6Md3TSE1d9X3pP_LmYL8jTYWOI/viewform

Kiirusta, sest kohtade arv on piiratud!

Tõotab tulla sisukas ning tulemusrikas päev, kõhtu täidab Selveri Köök!

Talvekooli rahastab Kodanikuühiskonna Sihtkapital osana Õpilaste Huvikaitse Edendamise Programmist, mis on aastapikkune arenguprojekt Haridusplatvormi kaasajastamiseks.