Eesti Õpilasesinduste Liit | Kandideeri XVI suvekooli korraldusmeeskonda!
2229
post-template-default,single,single-post,postid-2229,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Kandideeri XVI suvekooli korraldusmeeskonda!

Kandideeri XVI suvekooli korraldusmeeskonda!

Kätte on jõudnud kevad ning kaugel pole enam ka esimesed eksamid ja suvi. Eesti Õpilasesinduste Liidul aga toimub juba augusti lõpus traditsiooniline suvekool.

XVI suvekooli peakorraldajad on Andreanne Kallas ja Anett Veske ning nad hakkavad enda kõrvale otsima kümmet aktiivset abilist, kes aitavad seda suurt ja suve kõige oodatumat üritust korraldada!

Kui Sa tunned, et oled kohusetundlik, lendlevate ideedega ja Sul on motivatsiooni panustada suvel sellesse üritusse, siis kandideeri juba täna. Avalduse saad täita siin. Aega kandideerida on 4. mai õhtuni.

Lisaküsimuste korral võid julgelt pöörduda Anett Veske (anett.veske@opilasliit.ee) või Andreanne Kallase (andreanne.kallas@opilasliit.ee) poole.